Mecidiyeköy Eticaret Site Tasarımları

E-Ticaret Site Yazılımları

E-ticaret sitelerimiz, işletmelerin dijital pazarda rekabet edebilmesini sağlamak, müşteri tabanını genişletmek ve satış hacmini artırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Dermen Yazılım A.Ş., e-ticaret sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır. İşletmenizin online satışlarını artırmak ve müşterilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için özelleştirilmiş e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

İhtiyaçların Belirlenmesi

İşletmeye en uygun eticaret çözümü seçimi.

Mobil Uyumlu Tasarım

Her cihaza uygun responsive tasarımlar

Güçlü Alt Yapı

Kesintisiz sunucu ve teknik destek ekibi

Test ve Kontroller

Siteniz güvende. Tam donanımlı ekipile hep yanınızdayız.

Seo Optimizasyon

Arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın!

İstanbul Yazılım Firması

Eticaret Site Yazılımları

İstanbul yazılım firması olan Dermen Yazılım belirlenen ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun alt yapı ve site tasarımını hazırlar. İhtiyacınız olan Eticaret sitesini size eksiksiz satışa hazır halde teslim eder. Siz sadece satışlarınıza odaklanırsınız.

E-Ticaret Site Tasarımları

Kurumsal E-Ticaret Siteleri

İstanbul’da faaliyet gösteren yazılım firmamız Şişli Yazılım Firması Dermen A.Ş. olarak sizin kurumsal imajınıza en uygun eticaret site yazılımları ile hem kurumsal tanıtımızını hemde ürünlerinizi kolayca sergileyip satışlarını online olarak yapabileceğiniz, siparişleri eticaret siteniz üzerinden alıp direk müşteriye ulaşabileceğiniz özelleştirilmiş Eticaret site yazılımlarına hemen sahip olabilirsiniz.